Finansowanie

Bez Zwrotne Dotacje

Warszawa - Zainstaluj OZE

Dotacja przeznaczona dla Inwestorów nie zmieniających pieca węglowego.
Ile możemy otrzymać? Sprawdźmy to na przykładzie.
Dobrze ocieplony dom, średniej wielkości np. ok 200 m2 do ogrzania, decyduje się na zainstalowanie pompy ciepła jako perspektywicznego źródła ciepła. Zakładamy że przy tej wielkości domu będzie potrzebna pompa o mocy 10 kW. W dotacji warszawskiej najpierw składamy wnioski i czekamy na przyznanie dotacji.
Dla naszego przykładu składamy wniosek o dotację 10 kw (moc pompy) x 1.000,0 zł (stawka dotacji) = 10.000,0 zł .
Pomagamy naszym klientom z załatwieniu wszystkich formalności związanych z dotacją.

Warszawa - Zlikwiduj Kopciucha

Wyjątkowo korzystna dotacja dla Inwestorów zmieniających piec węglowy na inne źródło ciepła.
Aktualna kwota dotacji z przykładu powyżej to 30.000,0 zł
Dodatkowo można składać wniosek na wykonanie lub modernizację instalacji centralnego ogrzewania i instalacji ciepłej wody użytkowej.
Dla naszego przykładu to kwota 10.000,0 zł (200 m2 do ogrzania x 100 zł/m2, ale nie więcej niż 10.000,0 zł).
Pomagamy naszym klientom z załatwieniu wszystkich formalności związanych z dotacją.

Czyste powietrze - Ogólnopolski

Rządowy program Czyste Powietrze oferuje dotacje na zainstalowanie pompy ciepła, rekuperacji i termomodernizację. Trzeba spełnić szereg warunków które co jakiś czas są modyfikowane. Ostatnia zmiana z lipca 2021 wyklucza nowobudowane inwestycje. Jeśli planują państwo wymienić stary piec warto będzie skorzystać z dotacji Czyste Powietrze. Jeśli nie planują państwo wymiany pieca to warto się zainteresować dotacją w przypadku instalowania rekuperacji. Naszym klientom pomagamy w zorientowaniu się w zawiłościach systemu dotacyjnego.

Korzystne Kredyty Bankowe

Ostatnie zmiany w programie Czyste Powietrze otwierają drogę do kredytów na lepszych warunkach niż zwykłe komercyjne. Rozwijamy współpracę z wybranymi bankami w celu wsparcia inwestycji na korzystnych warunkach. Lista banków obsługujących programy dotacyjne się powiększa z tygodnia na tydzień.