O Nas

Nasza Historia

Zespół tworzą ludzie od wielu lat związani z wykonywaniem instalacji. Po zebraniu gruntownego doświadczenia, parę lat temu postanowiliśmy założyć własną profesjonalną firmę wzorowaną na najlepszych naszych doświadczeniach. Wykorzystaliśmy szerokie kontakty w branży i przy pomocy ciężkiej pracy obecnie jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami znanych marek.

Co Oferujemy?

Wykonujemy instalacje wentylacji mechanicznej, ogrzewania, instalacje wodno-kanalizacyjne, pompy ciepła. Dbamy aby dom mógł spełnić rygorystyczne przepisy dla domów energooszczędnych. Potrafimy znaleźć synergię naszych instalacji na każdym etapie od projektu, przez wykonanie do udanej eksploatacji.

Projekty Energooszczędne

Wykonujemy projekty wykorzystujące najnowsze technologie. Dzięki zaufaniu i autoryzacji naszych partnerów, mamy dostęp do najnowszych osiągnięć i rozwiązań w zakresie projektowanych instalacji.

Synergia Instalacji

Szukamy współpracy między instalacjami. Wykorzystujemy wzajemne dobre odziaływanie. Wysiłek włożony w zgranie wszystkich instalacji w całość zwraca się wielokrotnie.

Precyzyjne Wykonanie

Stosowanie dobrych marek takich jak Thermia, Aeris, Purmo pozwala nam na zrobienie trwałych i bardzo dokładnych instalacji. W inwestycjach na lata nie warto szukać nadmiernych oszczędności.

Zapewniamy serwis Gwarancyjny

Mamy odpowiedni zespół gotowy do pomocy.